Napisz site map
Zadaj pytanie
Dane
Imię
Nazwisko
Kod -
Województwo
Telefon
E-mail
Firma
Nip
Interesuje mnie
Pytanie
Zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Prawa Podatkowego Biuro Rachunkowe ALFA z siedzibą w Chybie przy ul. Cieszyńskiej 6 A na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawa Podatkowego Biuro Rachunkowe ALFA. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Kontakt
Kancelaria Prawa Podatkowego
Biuro Rachunkowe ALFA
mgr Bernadeta Dutkiewicz
ul. Cieszyńska 6
43-520 Chybie
tel. +48502634975
fax. +48338561974
alfanowak@o2.pl
Doradca Podatkowy
+ Na górę
Powered by mAdmin :: Projekt i wykonanie BerMar multmedia